Wszystkie usługi (zakwaterowanie, wyżywienie, opieka medyczna,  zabiegi, basen) są w jednym obiekcie Sanatorium Uzdrowiskowym Rolnik, który zlokalizowany jest w strefie "A" ochrony uzdrowiskowej  na terenie Parku Zdrojowego w Nałęczowie.

ZAPRASZAMY PONOWNIE

Sanatorium Uzdrowiskowe Rolnik  w Nałęczowie wznawia działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego od 26 marca 2021r.
Do sanatorium mogą się zgłaszać wyłącznie osoby bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
Warunkiem rozpoczęcia kuracji dla wszystkich Gości SUR jest negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 albo zaszczepienie się przeciwko Covid-19 albo udokumentowane przebycie zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
Istnieje możliwość wykonania testu w SUR.
Pracownicy sanatorium zostali już zaszczepieni.
W związku ze stanem epidemii w całej Polsce, SUR przeprowadza wszystkie procedury zgodnie z obowiązującym prawem i pod nadzorem Sanepidu.
Ze strony sanatorium są Państwo bezpieczni. 
 
Apelujemy do wszystkich Kuracjuszy o odpowiedzialne zachowanie w czasie trwającej epidemii.
   Wszystkie osoby przebywające na terenie sanatorium zobowiązane są do dezynfekowania rąk, poruszania się w maseczkach oraz z zachowywaniem dystansu społecznego.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Oferta

Basen

Leczenie

Informacja dla Gości pełnopłatnych - ilość zabiegów

Pacjenci pełnopłatni, korzystający z pełnego zakresu świadczeń, otrzymują 4 zabiegi (3+gimnastyka grupowa) w dni zabiegowe oraz wstęp na basen z hydromasażami (pływanie lub hydromasaż) w określonych godzinach, zgodnie ze zleceniem lekarskim.

Cenniki i terminy

Zabiegi

o Nałęczowie