Wszystkie usługi (zakwaterowanie, wyżywienie, opieka medyczna,  zabiegi, basen) są w jednym obiekcie Sanatorium Uzdrowiskowym Rolnik, który zlokalizowany jest w strefie "A" ochrony uzdrowiskowej  na terenie Parku Zdrojowego w Nałęczowie.

ZAPRASZAMY PONOWNIE

 W związku ze wznowieniem działalności w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego od dnia 25 czerwca  2020 r. w SUR obowiązują "PROCEDURY FUNKCJONOWANIA  w trakcie  epidemii  COVID-19", których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa kuracjuszy, pracowników i obsługi oraz minimalizowanie ryzyka zakażenia.
Prosimy o zapoznanie się z nimi  i bezwzględne przestrzeganie podczas  kuracji.
 
Do sanatorium mogą się zgłaszać  wyłącznie osoby "zdrowe" bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
 Warunkiem rozpoczęcia leczenia uzdrowiskowego dla wszystkich Gości SUR  jest negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 pacjenta, z materiału pobranego w terminie nie wcześniejszym niż 6 dni przed terminem rozpoczęcia kuracji uzdrowiskowej.
 
Dla Gości pełnopłatnych i z dofinansowaniem ze środków PFRON sanatorium współfinansuje testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 metodą RT-PCR na preferencyjnych warunkach - koszt dla Pacjenta tylko - 120,00 zł.
Do czasu uzyskania wyniku testu Pacjenci pozostają od kilku do kilkunastu godzin w pokoju zakwaterowania.
 
Miło nam poinformować Państwa, że wszyscy pracownicy SUR zostali już przebadani i są "zdrowi". U żadnego z nas nie wykryto koronawirusa.
 
 Wszystkie osoby przebywające na terenie sanatorium zobowiązane są do dezynfekowania rąk, poruszania się w maseczkach lub przyłbicach oraz z zachowywaniem dystansu społecznego.
Pacjenci powinni posiadać odpowiedni zapas ww maseczek na czas kuracji.
 
 
 
 
 
 

 

Oferta

Basen

Leczenie

Informacja dla Gości pełnopłatnych - ilość zabiegów

Pacjenci pełnopłatni, korzystający z pełnego zakresu świadczeń, otrzymują 4 zabiegi (3+gimnastyka grupowa) w dni zabiegowe oraz wstęp na basen z hydromasażami (pływanie lub hydromasaż) w określonych godzinach, zgodnie ze zleceniem lekarskim.

Cenniki i terminy

Zabiegi

o Nałęczowie